yükleniyor

Çılgın Maymunlar (Crazy Apes) Mobil Oyunumuz

Çılgın Maymunlar(Crazy Apes) ile birbirinden farklı maceralara katılın ve en yüksek puanı almaya çalışın! Çılgın Maymunlar(Crazy Apes) oyunu, runner tarzında sürekli koşan bir karaktere sahip olduğumuz ve engelleri aşmaya çalıştığımız bir Arcade oyunudur. İki farklı oyun modu vardır. Bunlar bölüm geçmeli ve sonsuz moddur.
(Oyunumuzu App Store ve Google Play üzerinden indirme linklerini bu sayfanın sonunda bulabilirsiniz)


Birbirinden zorlu bölümleri geçmek için soluksuz bir şekilde oynayacağınızdan emin olun. Daha iyi karakterler ve özellikler için muz toplamaya dikkat edin. Bölümler içinde kaldığınız yerden devam edebilmek için check-point alanlarına ulaşmış olmanız gerekmektedir. Eğer başarısız olursanız ve check-point alanından başlamak isterseniz 25 muzunuz eksilecektir.


Sonsuz modda oynamak isterseniz çok zorlu ve sizi bir hayli gıcık edecek bir oyunla karşılaşacaksınız. Her açılışta farklı bir haritada oynayacağınız sonsuz modda, en yüksek puanı almaya çalışın! Fakat bu o kadar da kolay olmayacak elbette.

Birbirinden farklı engelleri aşarak puanlar kazanın ve yeni karakterlere sahip olun!


Çılgın Maymunlar (Crazy Apes), sizi soluksuz bir maceraya sürükleyecek. Bundan emin olabilirsiniz!

Çılgın Maymunlar(Crazy Apes) çocuklar için de oldukça uygun ve eğlencelidir.

Çılgın Maymunlar(Crazy Apes) oyununda, daha iyi karakterlere sahip olmak için uygulama içi satın alım yapabilirsiniz. Ya da daha fazla muz kazanarak karakterlere ve özelliklere sahip olabilirsiniz!

Kendinize güveniyorsanız hadi başlayalım!Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!